Правила прийому

Дітям радо всім,

Бо "Веселкою" зоветься

дитсадочок № 7!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Список вулиць міста

для здійснення обліку дітей дошкільного віку

дошкільним навчальним закладом № 7

вул. Великогірна, пров. Великогірний, Довбуша, Івана Франка ( від Токаря до кінця),  пров. Івана Франка, Івана Франка-бічна, Інтернаціональна, Канальна, Кооперативна, Коперніка, Коцаки, Манайла, Мамина-Сибіряка, Об'їздна, пров. Писарєва, Пряшівська, Пряшівська-бічна, Проектна, Ракоці, Трудова

Прийом в ДНЗ здійснюється на підставі:

заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
медичної довідки про стан здоров'я дитини;
довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
копії свідоцтва про народження дитини.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі:

її хвороби;
санаторного лікування;
карантину;
на час відпустки батьків або осіб, які їх заміняють;
у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
у разі несплати без поважних причин батьками або особами, що їх заміняють, плати за харчування дитини.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШИХ СИНІВ І ДОНЕЧОК!